niedziela, 15 stycznia 2017

Odwiedziła nas Marta :-)

Dzisiaj kolejny post z serii, która pozwaa nam goscić wspaniałe dziewczyny i prezentowac wam ich twórcze poczynania. 
Nie wszystkie blogi jesteśmy odwiedzic, nie na wszystkie strony trafimy przez google, więc Scrapkowo chce zaprezentowac twórczośc wielu wspaniałych Scraperek.

Tym razem zaproszenie przyjęła Marta :-)

Witam :)

           Ostatnio zostałam zaproszona jako gość do przedstawienia kilku moich prac do wspaniałego twórczego miejsca Scrapkowo . Niesamowicie ucieszyłam się ...cudowne uczucie jak ktoś NAS zauważa. 
          Moja historia z rękodziełem już sięga czasów szkolnych gdzie uwielbiałam spoglądać jak pięknie panie pakują podarki w perfumeriach, stopniowo z biegiem czasu zachłyśnięta byłam decoupagem a na samym końcu wpadłam w manie tworzenia karteczek, podarków, zawieszek, albumów i wszystkiego co mnie zaciekawiło. Stworzyłam mój świat magii. Obecnie od ponad roku zakochana w markerach alholowych i stemplach do pary. Uwielbiam je za to że można samemu stworzyć coś czego nie da się kupić.  Tworzyć własną szaloną i twórczą historie. Uwielbiam wynajdować scrapowe gadżety które dają tyle radości czasem za grosze a czasem cena powala . Często pomagam, podpowiadam  .....masz ochotę śmiało pisz klik. Pamiętajcie tylko wyobraźnia NAS ogranicza.

                                       Przedstawię kilka moich ulubionych  prac ...

Karteczki na każdą okazje :)
Pudełka :-)Technika Clean and Simple (CAS)

Albumy
 Coś dla dzieci.... 

Pozdrawiam i serdecznie zapraszam do odwiedzin

   

Bardzo dziękujemy Marcie, ze zechciała odwiedzić nasze skromne progi :-)
Kochana wielu twórczych chwil życzymy !
1 komentarz: