Design Team


Scrapkowo 
 Właściciel Scrapkowo.pl

Mam na imię Kinga, jednak większość z Was kojarzy mnie jako Scrapkowo. Moja droga twórcza związana jest z rękodziełem od dawna. Początkowo poświęciłam się decoupage, ale z czasem moje serce skradł scrapbooking. Pełnię szczęścia , zadowolenie i 100% spełnienie osiągnęłam dopiero kiedy powstał sklep Scrapkowo.pl Taka już moja natura i satysfakcję osiągnęłam dopiero, kiedy swoją radością mogłam dzielić się z innymi. Moim szczęściem jest Scrapkowo.pl, sklep który powstał dzięki pomocy i pełnemu poświęceniu mojego Męża. Swój czas dzielę więc pomiędzy rodzinę, scrapowanie oraz prowadzenie sklepu. Czasami brakuje czasu na własne twórcze chwile, ale ogromną dumą i radością napawają mnie Wasze prace, które powstają dzięki materiałom dostępnym w Scrapkowo.pl

Kasia Nesme moja pracownia  - Koordynator

 
 Hej !
Ma na imię Kasia ale tworzę pod pseudonimem Nesme moja pracownia. Scrapbooking to moje hobby, pasja, miłość. Uwielbiam tworzyć prace warstwowe, przestrzenne z mnóstwem elementów i tekturek. Bardzo lubię także robić kwiaty z foamiranu i układać z nich niebanalne kompozycje na kartkach. W wolnej chwili nagrywam kursy i tutoriale na YT. 

 Zapraszam do moich miejsc w sieci:
 
Blog : https://nesmemojapracownia.blogspot.com/
YT : https://www.youtube.com/channel/UCUYu6UB9QPYm0p8wColZlJg
Instagram : https://www.instagram.com/nesmemojapracownia/?hl=pl
FB : https://www.facebook.com/nesmemojapracownia/
 
 Asia Joanna - Gio

Mam na imię Joanna, w wirtualnym świecie występuję pod nickiem Gio. 
Tworzę co mi w duszy gra i są to różnorodne prace - kartki, albumy, ramki, boxy, czekoladowniki itp. Moje kolory to pastele i delikatne zestawienia. Lubię prace w stylu C&S i projekty kwiatowo-romantyczne. Uwielbiam tworzyć prace w tematyce dziecięcej. Mam słabość do błyszczących elementów i wykrojnikowych listków i gałązek. Często sięgam po stempelki i farby wodne i łączę je ze scrapowymi papierami. Robię samodzielnie kwiaty z foamiranu i papieru.
 
Zapraszam do moich miejsc w sieci :
 
Blog : https://kolorowy-swiat-gio.blogspot.com/
Instagram : https://www.instagram.com/joanna.gio/
 
 Ania Sosnowy Gaik

Witam.
Prywatnie Anna ale w sferze blogowej występuję jako Sosnowy Gaik. Każdą wolną chwilę spędzam na tworzeniu.
Interesuję się wieloma technikami: decoupage, scrapbookingiem i tworzeniem biżuterii. Moje zamiłowanie do piękna otaczającego nas świata znajduje odzwierciedlenie w pracach. Lubię zieleń i motywy roślinne, więc tych motywów na pewno nie zabraknie w inspiracjach :-)
 
Zapraszam do moich miejsc w sieci:
 

  Daria Słomkowska Rękoczyn
 
Mam na imię Daria i z mężem wychowujemy 4 dzieci. Robótki ręczne kocham od zawsze. Pierwszą pracą były zaproszenia na ślub mojego brata prawie 14 lat temu. Były proste ze zdjęciem. Kartki cały czas tworzyłam z mniejszym, bądź większym zaangażowaniem. Miałam również przygodę z quillingiem i decupage. Jesienią 2020 r. dowiedziałam się dokładnie czym jest cardmaking i scrapbooking, wtedy właśnie zaczęłam regularnie tworzyć.

Zapraszam do moich miejsc w sieci : 
 


Iza OdRęki

Cześć.
 Mam na imię Iza a scrapbookingiem zajmuję się od 6 lat. Najbardziej lubię tworzyć kartki i explodibg boxy w tematyce dziecięcej oraz ślubnej. Mam nadzieję, że moje prace Was troszkę zainspirują.

Zapraszam do moich miejsc w sieci : 
 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz