piątek, 20 października 2017

Bożonarodzeniowo z szopką

Witajcie serdecznie :))

Ostatnio na naszych Scrapkowych mamy prawdziwy wysyp świątecznych różności! Jest wiele, wiele nowości, całych kolekcji świątecznych, Szefowa zadbała także o uzupełnienie braków z ulubionych wzorów z lat  poprzednich. Jest więc w czym wybierać! 

W tym miesiącu jako produkt miesiąca wybrałyśmy właśnie cały dział Bożego Narodzenia! Zerknijcie koniecznie na nowości wykrojnikowe od Craft and You - wręcz niezbędne przy pracach świątecznych, Galeria Papieru - zadbała z kolei o wspaniałą bazę papierową, kolekcja Wigilijne Drzewko aż prosi się by stworzyć z niej coś pięknego, podobnie jak Wigilia w lesie. Pamiętajcie także o hitach z lat poprzednich - np UHK Winter in Avonly czy Frosty Morning. Nowością i absolutnym hitem na naszych półkach są akrylowe bombki w wielu rozmiarach, także w kształcie gwiazdek. Nie zabrakło także drobnych dodatków, które idealnie będą do nich pasować - np . tych miniaturowych choinek, czy też uroczych saneczek. Na półkach znajdziecie także genialne pasty śniegowe, brokaty, gessa, anielskie włosy w różnych kolorach, które idealnie podkreślą świąteczny charakter Waszych prac. A jeśli ktoś nie chce tylko pracy oglądać, ale poczuć ją całym sobą niech koniecznie sięgnie po cudowne laski cynamonu i plastry pomarańczy... a wszystko po to by poczuć magię świąt:)


A teraz ja pokażę Wam moje do świąt przygotowania. Tym razem postawiłam na niebieskości, z papierów UHK, delikatnie zmaskowane, pobrokacone, z ręcznie wykonanymi poinsettiami z tego kursu, cudowną tekturką Crafty Moly....W pracy wykorzystałam m.in:Pozdrawiam Was serdecznie
olenka_ja

3 komentarze: