wtorek, 29 listopada 2016

Gościnnie Karolina :-)

Serdecznie zapraszamy do lektury :-) 
Poznajcie historię Karoliny, która przyjęła nasze zaproszenie i szczerze opowie o swojej twórczości ....Halo! Halo!

Witam serdecznie i bardzo dziękuję za zaproszenie na blog sklepiku scrapkowo.pl


Z wykształcenia jestem pedagogiem. Z zawodu - obecnie pracuję w handlu. Z zamiłowania - wszystko po trochu... :) jednak głównie papier i nożyczki wypełniają mi czas, nawet wtedy gdy tego czasu mi brak...
Scrapuję od 3,5 roku i są to głównie i przede wszystkim kartki okolicznościowe, które tworzę najchętniej i najczęściej. Poza kartkami odrobinę mediuję, a ostatnio zafascynowało mnie kolorowanie stempli. Nie mam swojej ulubionej, określonej techniki, bo tworzę to co czuję, i co mi akurat inspiracja przyniesie, a pośród morza kartek znajdziecie też tagi, notesy, albumy, boxy, blejtramy, drewniane pamiatki i zakładki do książek


Poza kartkowaniem od czasu do czasu sięgam po haft krzyżykowy, do którego zamiłowanie jest u mnie rodzinne - wyszywa Dziadzio i Mama.
Co lubię poza scrapbookingiem?... Wiele rzeczy... Między innymi budyń śmietankowy oraz pistacje i orzechy nerkowca.

Bardzo lubię kolor zielony (choć nie jestem jakąś jego maniaczką) i popielatyZaczytuję się w (niestety póki co niewielu jeszcze...) książkach Stefana Dardy, no i aktualnie jest mój ulubiony czas w roku, bo uwielbiam jesień i zimę!
Zapraszam do obejrzenia zdjęć kilkunastu moich prac i bardzo dziękuję za gościnę.
Kto jeszcze nie trafił na mnie "w sieci", to serdecznie zapraszam do odwiedzenia mnie na moim blogu http://karolinawycina.blogspot.com/http://karolinawycina.blogspot.com/ .


Pozdrawiam!

3 komentarze: