sobota, 19 listopada 2016

Magicznie

Witajcie :)

W tym tygodniu dziewczyny z naszego DT cudownie inspirowały Was pracami z zawieszkami, który ogromny wybór znajdziecie tutaj. Naprawdę jest w czym wybierać. 
Ponieważ zbliżają się święta, a jak wiadomo jest to czas szczególny i wyjątkowy, przepełniony wieloma detalami i drobiazgami, ja także postanowiłam się na takowym skupić. Podobna rzecz chodziła po mojej głowie już od jakiegoś czasu. 

Z wielu produktów ze Scrapkowo.pl wykonałam mały świeczniczek w świątecznym klimacie. Możecie na nim zobaczyć m.in zimowy kwiatek wycięty wykrojnikiem Mariankowym z foamiranu, wspaniały listek ostrokrzewu, który jest moim hitem numer jeden jeśli chodzi o świąteczne dodatki, no i przede wszystkim zawieszkę-śnieżynkę. Wszystko w subtelnej, połyskującej brokatem bieli. 
Do wykonania świecznika wykorzystałam m.in.


http://scrapkowo.pl/shop,wykrojnik-galazka-ostrokrzewu,227.htmlhttp://scrapkowo.pl/shop,wykrojnik-poinsencja,10.htmlhttp://scrapkowo.pl/shop,zawieszka-platek-sniegu-15-mm,664.htmlhttp://scrapkowo.pl/shop,pianka-foamiran-006-mm-35x30-cm-bialy,3839.htmlhttp://scrapkowo.pl/shop,klej-cr-magic-z-zplikatorem,212.html


Pozdrawiam Was serdecznie 
olenka_ja
2 komentarze: